Δευτέρα, 26 Οκτωβρίου 2015

A1 : ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ / ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ





Ο Μακεδονικός συνεχίζει να οδηγεί την κούρσα στην Α1 κατηγορία όπου κέρδισε τον Θερμαϊκό Θέρμης με 1-0 . Μεγάλος κερδισμένος και ο Παύλος Μελάς που κέρδισε τα Κουφάλια 1-0 και καπάρωσε την δεύτερη θέση. 
Ακολουθούν Αγγελοχώρι και Καρδία που αντίστοιχα κέρδισαν Κορδελιό και Λητή αντίστοιχα ενω ο Φοίνικας Πολίχνης ήρθε ισόπαλος με τη Μαλακοπή. 
Μεσημέρι και Κύμινα μοιράστηκαν κι αυτοί βαθμούς και η Νίκη 
έχει 15 μαζί με το Κορδελιό και τη Θέρμη . 
Στις τελευταίες θέσεις , Τριανδρία Λητή Πεντάλοφος και Περιστερώνα με τον Αχιλλέα να παίρνει σημαντικό τρίποντο απέναντι στην τελευταία Θύελλα.

Νεότερα αποτελέσματα
(10η αγωνιστική)

ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ10ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ20ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ00ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ40ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ02ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ11ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ01ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ10ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ23ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

Βαθμολογία

ομάδεςβαθμοίποινέςγκολN/I/Hεντόςεκτός
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 23023-4 7-2-0 14-3 5-0-0 9-1 2-2-0 
ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ 21016-10 7-0-3 6-3 4-0-1 10-7 3-0-2 
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ 19017-9 6-1-2 5-1 2-1-0 12-8 4-0-2 
ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ 19018-11 6-1-2 10-7 2-1-2 8-4 4-0-0 
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ 18012-9 5-3-2 8-6 3-2-1 4-3 2-1-1 
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ 15016-11 4-3-3 11-6 3-1-1 5-5 1-2-2 
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ 15014-10 4-3-3 8-7 2-2-2 6-3 2-1-1 
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ 1508-6 4-3-2 6-4 2-3-0 2-2 2-0-2 
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ 14016-10 4-2-3 9-4 2-2-1 7-6 2-0-2 
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ 14014-8 4-2-3 10-1 3-0-0 4-7 1-2-3 
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12010-11 3-3-3 5-8 1-1-3 5-3 2-2-0 
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11012-16 3-2-4 3-2 1-1-1 9-14 2-1-3 
ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 9010-16 2-3-4 4-11 0-2-2 6-5 2-1-2 
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ 8011-20 2-2-5 4-11 1-0-4 7-9 1-2-1 
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ 7012-16 2-1-6 8-6 2-0-2 4-10 0-1-4 
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ 406-21 1-1-6 2-5 1-1-2 4-16 0-0-4 
ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ 405-22 1-1-8 3-11 1-0-5 2-11 0-1-3 
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ 308-18 0-3-6 5-11 0-1-3 3-7 0-2-3

Επόμενη αγωνιστική
(11η αγωνιστική)

ΠΑΟ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ-ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ ΑΟ
ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ-ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ-ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου