Πέμπτη, 13 Μαρτίου 2014

Η ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ Β' ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ




Σήμερα το μεσημέρι διεξήχθη στα γραφεία της ΕΠΟ, η κλήρωση της δεύτερης φάσης του κυπέλλου ερασιτεχνών, με μόλις 34 ομάδες να δηλώνουν συμμετοχή.

Άξιο αναφοράς είναι το γεγονός ότι πολλές Ενώσεις δεν δήλωσαν συμμετοχή, μεταξύ αυτών η κορυφαία Ένωση της Ελλάδας, η ΕΠΣ Μακεδονίας, αλλά και οι ΕΠΣ Εβρου, Θράκης, Ξάνθης, Σερρών, Κοζάνης, Καστοριάς, Θεσπρωτίας, Πιερίας, Λάρισας, Θεσσαλίας, Φωκίδας, Λακωνίας, Δυτικής Αττικής, Αχαΐας, Κορινθίας, Σάμου, Δωδεκανήσου και Κυκλάδων. 

Αναλυτικά οι όμιλοι και το πρόγραμμα:

1ος  ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ∆ΡΑΜΑΣ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ: ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
ΕΠΣ ΧΑΛΚΙ∆ΙΚΗΣ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ
2ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΗΜΑΘΙΑΣ: ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ
ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ: Μ. ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΒΑΦΕΙΟΧΩΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ: ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ: ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ
1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΦΙΛΩΤΑ – ΟΡΦΕΑΣ ΡΙΖΑΡΙΟΥ
2. ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – Μ. ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ ΒΑΦΕΙΟΧΩΡΙΟΥ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ: ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ
ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ: AO ΑΝΑΤΟΛΗΣ ή ΑΜΣ ΠΙΝ∆ΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΕΠΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ: ΑΟ ΣΥΝΑΡΑ∆ΩΝ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ – ΑΟ ΣΥΝΑΡΑ∆ΩΝ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – AO ΑΝΑΤΟΛΗΣ ή ΑΜΣ ΠΙΝ∆ΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ: ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΕΠΣ ΚΑΡ∆ΙΤΣΑΣ: ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ
ΕΠΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
ΕΠΣ ΦΘΙΩΤΙ∆ΑΣ: ΑΕ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑ∆ΑΣ 2010

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ
2. ΑΕ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑ∆ΑΣ 2010 – ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ: ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ: ∆ΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
ΕΠΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ: ΑΙΟΛΟΣ
ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑ∆ΑΣ: ΕΛΠΙ∆ΕΣ Ο∆ΥΣΣΕΑΣ 2008

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ – ΕΛΠΙ∆ΕΣ Ο∆ΥΣΣΕΑΣ 2008
2. ∆ΟΞΑ ΑΡΤΑΣ – ΑΙΟΛΟΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ANAΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙ∆ΑΣ: ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ
ΕΠΣ ΑΡΚΑ∆ΙΑΣ : AEK ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΕΠΣ ΕΥΒΟΙΑΣ: ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. AEK ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΟ ΝΕΑΣ ΑΡΤΑΚΗΣ
2. ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1
7ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ: ΑΠΟ ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ: ΑΠΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ
ΕΠΣ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ-ΙΘΑΚΗΣ: ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ
ΕΠΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ: ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΑΟ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ ΙΘΑΚΗΣ – ΑΠΟ ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ
2. ΑΟ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ – ΑΠΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
8ΟΣ  ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΑΘΗΝΩΝ ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΣ
ΕΠΣ ΛΕΣΒΟΥ: ΑΙΟΛΙΚΟΣ
ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1923
ΕΠΣ ΧΙΟΥ: ΠΟ ∆ΑΦΝΩΝΑ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-03-2014, 15:30)
1. ΠΟ ∆ΑΦΝΩΝΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ ΠΣ
2. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ 1923 – ΑΙΟΛΙΚΟΣ

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΠΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: ΓΠΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
ΕΠΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ: ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΕΠΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ: ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ή ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ή ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΠΣ ΧΑΝΙΩΝ: ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-03-2014, 15:30)
1. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ ή ΑΣΤΗΡ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ή ΑΡΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
2. ΣΠΑΘΑ ΚΟΛΥΜΒΑΡΙΟΥ – ΓΠΣ ΑΛΜΥΡΟΣ
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02-04-2014, 16:30)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (09-04-2014, 16:30)
1. ΝΙΚΗΤΗΣ 3ου ΟΜΙΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 7ου ΟΜΙΛΟΥ
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-04-2014, 16:30)
2. ΝΙΚΗΤΗΣ 1ου ΟΜΙΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 4ου ΟΜΙΛΟΥ
3. ΝΙΚΗΤΗΣ 2ου ΟΜΙΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 5ου ΟΜΙΛΟΥ
4. ΝΙΚΗΤΗΣ 6ου ΟΜΙΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ 9ου ΟΜΙΛΟΥ
5. ΝΙΚΗΤΗΣ 8ου ΟΜΙΛΟΥ – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 1
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30-04-2014, 16:30)
6. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 5 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΓΝΑ 3
7. ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 2 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 4
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ (03-05-2014)
ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 6 – ΝΙΚΗΤΗΣ ΑΓΩΝΑ 7

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου